Pobierz Darmowy Program PIT 2018

ZGODNY Z ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA
         FINANSÓW

STANDARDY BANKOWOŚCI
         ELEKTRONICZNEJ

ŚCISŁE INFORMACJE

Pobierz Darmowy Program PIT 2018

Jak złożyć PIT online?

Rozliczenie deklaracji podatkowej przez Internet jest coraz częściej wybieraną opcją. Trudno zaprzeczyć korzyściom, jakie niesie wypełnianie PITu online. Za chwilę opowiemy, jak złożyć PIT online i z jakiego oprogramowania korzystać. Czy składanie PITu online wiąże się z jakimiś ograniczeniami, czy taka forma rozliczenia staje się dostępna dla wszystkich podatników? Co warto wiedzieć o rozliczeniach internetowych, aby nie popełnić błędu przy wyborze deklaracji? Zapraszamy do lektury po szczegółowe i sprawdzone informacje o procesie składania PITu przez Internet.

 

Składanie PITu online – zalety nad innymi metodami

Wśród największych zalet składania PITu przez Internet należy wymienić ogromną oszczędność czasu, wygodę, szybkość wypełnienia i przesłania formularza, a także minimalizację ryzyka błędów w deklaracji. Programy do rozliczeń internetowych, takie jak Pitax.pl, oferują szereg rozwiązań automatyzujących cały proces.

Polskie prawo wciąż dopuszcza rozliczenia w formie papierowej, składane osobiście w urzędzie lub wysyłane drogą pocztową. Jednak wiedząc, jak złożyć PIT online, pozostałe metody wydają się stratą czasu. Wypełnij PIT online za pomocą specjalistycznego programu, a bezpieczeństwo, wsparcie oraz poprawność masz zagwarantowane w pakiecie.

Program Pitax.pl to bezpłatne rozwiązanie do rozliczeń rocznych każdego typu. Składanie PITu online wiąże się z uzyskaniem dostępu do licznych wskazówek, funkcji automatycznych obliczeń, a także pomocy technicznej. Przesłanie gotowego formularza daje pewność, że dotrze on niemal natychmiast do właściwego Urzędu Skarbowego, co skutkuje otrzymaniem przez podatnika Urzędowego Potwierdzenia Odbioru. Wypełnij PIT online, a już nigdy nie będziesz musiał martwić się o opóźnienia w wysyłce.

 

Jak złożyć PIT przez Internet?

Wiedza, jak składać PIT online, nie wymaga ukończenia specjalistycznego kursu podatkowego. Programy do PITów wykazują się obecnie ogromną autonomią, a także prowadzą użytkownika przez każdy etap wypełniania formularza. Nawet osoby, które niezbyt dobrze odnajdują się w środowisku internetowym, szybko docenią możliwości, jakie oferuje składanie PITu online.

Zastanawiając się, jak złożyć PIT online, należy najpierw zainstalować bezpłatny program Pitax.pl na komputerze. Niskie wymagania sprzętowe pozwalają na instalację oraz bezproblemowe działanie na każdym komputerze i systemie operacyjnym. Po uruchomieniu zostaniemy skierowani do panelu użytkownika, gdzie musimy dokonać wyboru deklaracji, w zależności od metody uzyskiwania dochodu. Dla osób zatrudnionych na umowę o pracę lub zlecenie, oraz emerytów i rencistów, deklaracją podstawową staje się PIT-37. Program Pitax.pl oferuje pełną gamę załączników do deklaracji, pozostając kompleksowym narzędziem do rozliczeń. Daje także możliwość wprowadzania do deklaracji przysługujących ulg podatkowych, udostępniając wszystkie funkcje w przyjaznym układzie graficznym. Składając PIT online, mamy pełną kontrolę nad końcowym wyglądem deklaracji. Jej złożenie zajmuje zaledwie kilka minut, gwarantując komfort, poprawność oraz bezpieczeństwo.

 

Wypełnij PIT online w programie Pitax.pl

Wypełnij PIT online w programie Pitax.pl, a już nigdy nie będziesz musiał czekać w kolejce do okienka w Urzędzie Skarbowym! Wiedząc, jak składać PIT online, otrzymujemy nowe możliwości wypełniania swojego obowiązku wobec Urzędu Skarbowego.

Każdy podatnik ma obowiązek składania zeznań podatkowych do końca kwietnia danego roku podatkowego. Chociaż można tego dokonać na kilka sposobów, rozwiązania internetowe zdobyły największą popularność. Prostota, szybkość oraz bezpieczeństwo, które zyskujemy składając PIT online, nie mają sobie równych. Instalacja samego oprogramowania nie wymaga znacznej inwestycji czasowej, a korzyści z tego tytułu są niezaprzeczalne. Wypełniając PIT przez Internet minimalizujemy również ryzyko błędów w obliczeniach, które mogłyby skutkować późniejszą korektą PIT. Program dba o poprawność obliczeń, podlega ciągłym aktualizacjom w odpowiedzi na zmieniające się regulacje podatkowe, a także prowadzi użytkownika krok po kroku przez każdy etap składania deklaracji.

STRONA GŁÓWNA - Program do rozliczania PIT / ULGI I ODLICZENIA / KONTAKT / WYMAGANIA SPRZĘTOWE / BLOG

Tel. kontaktowy: 537 777 177 | Adres e-mail: fundacjaagnieszka@wp.pl